Image Alt

WholeGarment Technology

Bir Felicita trikosu veya elbisesi denediğinizde fark edeceğiniz ilk şey, olağanüstü uyum hissidir.


Üç Boyutlu Tek Parça Teknolojisi

Felicita, Japonya’da tasarlanan uzman WHOLEGARMENT ekipmanlarını kullanarak, triko ve elbiseleri tek parça halinde üç boyutlu olarak üretir.

Kullandığımız akıllı makineler, geleneksel dokumadan çok daha hassas bir kontrol sunarak, bizlere kumaşı değerlendirmenin yeni ve heyecan verici yollarını açıyor.

Konforu ile sizi mutlu hissettirir

Genellikle triko, vücut kısımları ve kol kısımları gibi parçaların birlikte dikilmesiyle yapılır.

Tekstil için 3 boyutlu yazıcı olarak tanımlayabileceğimiz WHOLEGARMENT teknolojisi ile ise örme makinesinde tek parça halinde örülür ve sizi mükemmel bir şekilde sarar.


Bir Felicita trikosu veya elbisesi denediğinizde fark edeceğiniz ilk şey, olağanüstü uyum hissidir. Yumuşak ve şık malzeme kaplaması sayesinde cildinize rahatlığını hemen hissettirir.


Ultimate Eco Knitwear

Felicita trikoları WHOLEGARMENT sayesinde minimum miktarda malzeme ile oluşturulur. Geleneksel trikolarda olduğu gibi kumaştan parçalar kesilirken hiçbir zaiyat olmaz ve bu Felicita ürünlerini Ultimate Eco Knitwear yapar.


Üretim açısından incelendiğinde, WHOLEGARMENT hiçbir dikiş gerektirmediğinden, tüketim alanları yakınında üretilebilir, nakliyeden tasarruf sağlar ve çok daha az çevresel etkiye sebep olur.


3D özelliği ile WHOLEGARMENT, mükemmel bir uyum için vücudunuzun doğal hatlarını takip eder. Dikiş olmaması, örme malzemelerinin doğal elastikiyetine müdahale olmadığı anlamına gelir, bu da rahat bir esnemeye, gelişmiş hareket aralığına ve hatta gerilmenin dağılımına izin verir.

Olağanüstü Uyum Hissi

WHOLEGARMENT kişiye göre özelleştirilebilir, böylece size uymayan bir şeyi giymek zorunda kalmazsınız. WHOLEGARMENT ile kendinizi boyut sınırlamalarından kurtarın.

3D özelliği ile WHOLEGARMENT, mükemmel bir uyum için vücudunuzun doğal hatlarını takip eder.
WHOLEGARMENT ile kendinizi boyut sınırlamalarından kurtarın.
×

Merhabalar!

Görüşmeye başlamak için temsilcimizle direkt iletişime geçebilirsiniz veya dilerseniz bize info@felicita.com.tr üzerinden e-posta gönderebilirsiniz.

× Whatsapp